Koningin Astridlaan 19, 9230 Wetteren, Belgium
unfortunately we did not receive an english translation for this text.
nl : mooi afgewerkt en instapklaar duplex appartement in het centrum van wetteren. op wandelafstand van winkels, station, bushalte,… dit appartement bevindt zich in een gebouw bestaande uit drie appartementen.
indeling: zonnige living met uitgeruste keuken (vaatwasser, oven, dampkap, kookvuur, frigo). aansluitend de living bevindt zich het ruime terras met berging. op deze verdieping is er ook nog een apart p de tweede verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad en douchestang. er is ook een aparte berging met voorziening voor wasmachine en droogkast. ook een zolderruimte aanwezig.
elk appartement heeft op het gelijkvloers, buiten, nog een aparte berging. op het gelijkvloers is er tevens een autostaanplaats aanwezig.
Eigendom type: Appartement
Stad: Wetteren
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gebied 100 m2
Bedrag: 775 €
Beschikbaar van: 2025-01-04
Prijs per vierkante meter: 7 €
Zoekideeën | Gemiddelde huurprijs | Aantal huurwoningen |
---|---|---|
Huurwoning site | 1221 | 20284 |
Per direct particulier woning huren | 1221 | 20284 |
Appartement te huur | 1189 | 13126 |
Huur woningen Wetteren | 1001 | 182 |
Wetteren appartement huren | 932 | 127 |
Appartement te huur 2 slaapkamers Wetteren | 897 | 61 |
Goedkoop appartement Wetteren | 932 | 127 |