ad

Huur 2 slaapkamer appartement in Heist-op-den-Berg

L. Carréstraat 7, 2220 Heist-op-den-Berg, Belgium

Betaalbaar: De gemiddelde marktprijs

880 €
880 €
880 €
Betaalbare woning geprijsd tegen gemiddelde marktprijs. Perfect voor uw behoeften.
Slaapkamers:
2 slaapkamers
Badkamers:
1 badkamer
Eigendom type:
Appartement
Faciliteiten
  • -
Geverifieerd door Rentola:
Ja
Zaaknummer:
1266554

Apartment


apartment

sorry, there is no english translation. exclusief en luxueus dakappartement, gelegen in het centrum van hallaar, op minder dan 5min. van het centrum van heist-op-den-berg en itegem. lagere en middelbare scholen in de directe nabijheid. openbaar vervoer op korte afstand. er is een lift aanwezig in het gebouw.

we betreden het appartement via de inkomhal die doorloopt in de nachthal. de inkom geeft een directe toegang naar de leefruimte. de woonkamer heeft een grote raampartij die toegang geeft naar het ruime terras. het prachtige uitzicht naar het landelijke centrum van hallaar maakt dit geheel uniek. de keuken is mede geïntegreerd in de leefruimte en is voorzien van alle toestellen. 

verder beschikt dit appartement over een apart toilet, grote berging, twee slaapkamers, badkamer met ligbad en zolderruimte.

achteraan het appartement bevindt zich 1 toehorende afgesloten garage.

vrij vanaf 1 april 2025
huurprijs € 880 excl. 45euro gemeenschappelijke kosten.


Heeft u vragen over deze woning? Neem hier direct contact op met de verhuurder

Over deze huurwoning


Eigendom type: Appartement

Stad: Heist-op-den-berg

Slaapkamers: 2

Badkamers: 1

Bedrag: 880 €

Garage: Ja

Lift: Ja

ad

Op zoek naar een betaalbaar appartement in Heist-op-den-Berg?