1 kamer van 17m² in Etterbeek

Rue Peter Benoit - Peter Benoitstraat, 1040 Etterbeek, Belgium

900 € / maand

Huurperiode: onbeperkt
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Peter Benoit

Plutôt petit comité ? Aucun soucis! Cette maison de 250 m² est prête pour accueillir 9 personnes! Les deux salles à manger permettront de partager d'agréables moments entre [IKO]Livers!

Type woning

kamer

Slaapkamers

1

Oppervlakte

17 m²

Prijs

900 €

Huurperiode

Onbeperkt

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Prijs per m²

53 €

Kaart

De listing bevindt zich op Rue Peter Benoit - Peter Benoitstraat, 1040 Etterbeek, Belgium

Kaart laden

Gerelateerd zoekertje in Etterbeek

kamer van 48.12 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

1 kamer van 48m²

Rue des Atrébates - Atrebatenstraat 71, 1040 Etterbeek, Belgium

730 € / maand

kamer van 65.39 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

1 kamer van 65m²

Avenue Edouard de Thibault - Edouard de Thibaultlaan 10, 1040 Etterbeek, Belgium

750 € / maand

kamer van 65.79 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

1 kamer van 66m²

Rue d'Oultremont - d'Oultremontstraat 11, 1040 Etterbeek, Belgium

750 € / maand

Woningen te huur in de buurt