appartement van 18 m² met 1 slaapkamer in Schaarbeek

Avenue Eugène Plasky - Eugène Plaskylaan 37, 1030 Schaerbeek - Schaarbeek, Belgium

925 € / maand

Huurperiode: onbeperkt
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Appartement Schaerbeek (1030)

🌟 New Cohousing Opportunity on Avenue Eugene Plasky, Schaerbeek! 🌟 Join our vibrant community of 14 rooms with private bathrooms, perfect for young...

Type woning

appartement

Slaapkamers

1

Oppervlakte

18 m²

Prijs

925 €

Huurperiode

Onbeperkt

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Prijs per m²

51 €

Kaart

De listing bevindt zich op Avenue Eugène Plasky - Eugène Plaskylaan 37, 1030 Schaerbeek - Schaarbeek, Belgium

Kaart laden

Gerelateerd zoekertje in Schaarbeek

appartement van 280.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 280 m²

Rue Rasson - Rassonstraat, 1030 Schaerbeek - Schaarbeek, Belgium

740 € / maand

appartement van 85.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 85 m²

Grande rue au Bois - Grote Bosstraat, 1030 Schaerbeek - Schaarbeek, Belgium

740 € / maand

appartement van 300.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 300 m²

Rue Gustave Fuss - Gustave Fussstraat, 1030 Schaerbeek - Schaarbeek, Belgium

750 € / maand

Woningen te huur in de buurt